Maastikuarhitektuuribüroo VERTE! on maastikuarhitektuurse planeerimise, analüüsi ja detailplaneerimisega tegelev ettevõte.

Põhitegevusteks on ruumi ja maastiku analüüs, kujunduskavade ja maastikuarhitektuursete projektide koostamine, ruumi strateegiate ja brändide loomine. Hindame oma töös kvaliteeti, funktsionaalsust ja esteetilisust. Seepärast alustame alati olukorra põhjaliku analüüsi ja kliendi vajaduste täpsustamisega.

Meie klientideks on nii ettevõtted, ühistud, riigiasutused kui ka eraisikud. Teeme koostööd oma ala spetsialistidega, et pakkuda alati parimat võimalikku lahendust..

Verte OÜ
Aadress: Tammetalu tee 26, Alliku küla, Saue vald, Harjumaa 76403 Registrikood: 14491929 Arveldusarve nr: EE657700771003097271 LHV Pank
E-post: info@mabverte.ee
 

Meist

Maastikuarhitektuuribüroo Verte! usub, et igal väliruumil on potentsiaali saada meistriteoseks. Meie pühendunud maastikuarhitektide meeskond ühendab loovuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkuse, et muuta teie unistused reaalsuseks.
Mis meid eristab:
🌱 Asjatundlikkus: Tänu aastatepikkusele kogemusele ja Eesti maastiku tundmisele koostame projekte, mis on planeeritud koos loodusega ja vastavad samas teie soovidele ja vajadustele.
🌳 Jätkusuutlikkus: Oleme pühendunud keskkonnasõbralikele praktikatele, tagades, et teie projekt mitte ainult ei kaunistaks ümbrust, vaid oleks ka jätkusuutlik ning kasulik keskkonnale.
🤝 Kliendikesksus: Teie visioon on meie inspiratsioon. Teeme teiega tihedat koostööd, et teie ideed ellu viia, muutes projekteeritava õueala teie soovide peegelduseks
.
Võta meiega ühendust, et täiendada oma õues olemise kogemust. Ükskõik, kas unistate rahulikust aiast, funktsionaalsest avalikust ruumist või jätkusuutlikkust linnaoaasist, MAB Verte! pakub lahendusi, et muuta teie soovid tõeliseks
.
Püsige meie tegemistega kursis, et saada inspiratsiooni, näha projektide näidiseid ja väärtuslikke näpunäiteid nii kodulehel, Facebookis kui Instagramis. Alustame koos rohelist seiklust! 🌏

Priit Ingver
maastikuarhitekt
priit@mabverte.ee
+372 5342 3276

Väliruumis tuleb hoomata suuremat pilti. Erinevate huvigruppide kaasamine ning nende vajadustega arvestamine on eduka ning ajas püsiva lahenduse vundamendiks.


Verte OÜ kaasasutaja alates 2018
Eesti maastikuarhitektide liidu liige alates 2019
Tallinna Tehnikaülikooli maastikuarhitektuuri magister 2019

Anna Maria Järvsalu
maastikuarhitekt
annamaria@mabverte.ee
+372 5650 7300

Hea väliruum on nagu hea vein - toob inimesed kokku, teeb meele rõõmsaks ning pakub jagatud elamusi.


Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuri magister 2021
Tallinna Tehnikaülikooli  maastikuarhitektuuri bakalaureus 2019