Maastikuarhitektuuribüroo VERTE! on maastikuarhitektuurse planeerimise, analüüsi ja detailplaneerimisega tegelev ettevõte.

Põhitegevusteks on ruumi ja maastiku analüüs, kujunduskavade ja maastikuarhitektuursete projektide koostamine, ruumi strateegiate ja brändide loomine. Hindame oma töös kvaliteeti, funktsionaalsust ja esteetilisust. Seepärast alustame alati olukorra põhjaliku analüüsi ja kliendi vajaduste täpsustamisega.

Meie klientideks on nii ettevõtted, ühistud, riigiasutused kui ka eraisikud. Teeme koostööd oma ala spetsialistidega, et pakkuda alati parimat võimalikku lahendust..

Verte OÜ
Aadress: Tammetalu tee 26, Alliku küla, Saue vald, Harjumaa 76403 Registrikood: 14491929 Arveldusarve nr: EE657700771003097271 LHV Pank
E-post: info@mabverte.ee
 

Avalikule sektorile

Avalikule sektorile pakume projekteerimisteenust erinevatele avaliku ruumi osadele nagu pargid, väljakud, platsid, tänavad jt. Organiseerime ja koostame uuringuid ja analüüse toimiva väliruumi kavandamiseks. Väliruumi planeerides peame oluliseks nii visuaalselt kui funktsionaalselt toimiva ja sotsiaalselt käivitava lahenduse koostamist.

Küsi lisa!
Vaata ka meie Facebooki lehte, kuhu postitame jooksvalt uuemat!