Maastikuarhitektuuribüroo VERTE! on maastikuarhitektuurse planeerimise, analüüsi ja detailplaneerimisega tegelev ettevõte.

Põhitegevusteks on ruumi ja maastiku analüüs, kujunduskavade ja maastikuarhitektuursete projektide koostamine, ruumi strateegiate ja brändide loomine. Hindame oma töös kvaliteeti, funktsionaalsust ja esteetilisust. Seepärast alustame alati olukorra põhjaliku analüüsi ja kliendi vajaduste täpsustamisega.

Meie klientideks on nii ettevõtted, ühistud, riigiasutused kui ka eraisikud. Teeme koostööd oma ala spetsialistidega, et pakkuda alati parimat võimalikku lahendust..

Verte OÜ
Aadress: Tammetalu tee 26, Alliku küla, Saue vald, Harjumaa 76403 Registrikood: 14491929 Arveldusarve nr: EE657700771003097271 LHV Pank
E-post: info@mabverte.ee
 

Erakliendile

Aia- ja maastikukujundus 

Erakliendile pakume tema soovidele ning vajadustele vastavat hooviala kujundust. Võtame arvesse kasutajate elustiili ning harjumusi ja sobitame need kokku õueala võimalustega. Pakume terviklahendust alates nõustamisest kuni rajamiseni. Disainime ning projekteerime kõik aiaelemendid: taimestus, pinnakatendid, teed, väikevormid, terrassid, kuurid, pergolad, varjualused, piirded, valgustus, mänguelemendid jne.

Küsi lisa!
Vaata ka meie Facebooki lehte, kuhu postitame jooksvalt uuemat!