Maastikuarhitektuuribüroo VERTE! on maastikuarhitektuurse planeerimise, analüüsi ja detailplaneerimisega tegelev ettevõte.

Põhitegevusteks on ruumi ja maastiku analüüs, kujunduskavade ja maastikuarhitektuursete projektide koostamine, ruumi strateegiate ja brändide loomine. Hindame oma töös kvaliteeti, funktsionaalsust ja esteetilisust. Seepärast alustame alati olukorra põhjaliku analüüsi ja kliendi vajaduste täpsustamisega.

Meie klientideks on nii ettevõtted, ühistud, riigiasutused kui ka eraisikud. Teeme koostööd oma ala spetsialistidega, et pakkuda alati parimat võimalikku lahendust..

Verte OÜ
Aadress: Tammetalu tee 26, Alliku küla, Saue vald, Harjumaa 76403 Registrikood: 14491929 Arveldusarve nr: EE657700771003097271 LHV Pank
E-post: info@mabverte.ee
 

Частный клиент

Частному клиенту мы предлагаем планирование наружного пространства, соответствующее его пожеланиям и потребностям. Мы учитываем образ жизни и привычки пользователей и сопоставляем их с возможностями уличного пространства. Предлагаем комплексное решение от консультации до строительства. Мы создаем дизайн и проектируем все элементы сада: растительность, покрытия, дорожки, малые формы, террасы, сараи, беседки, навесы, ограждения, освещение, игровые элементы и т. д.

Хотите что-то уточнить?
Посетите также нашу страницу в Facebook, где мы публикуем самые свежие новости!