Maastikuarhitektuuribüroo VERTE! on maastikuarhitektuurse planeerimise, analüüsi ja detailplaneerimisega tegelev ettevõte.

Põhitegevusteks on ruumi ja maastiku analüüs, kujunduskavade ja maastikuarhitektuursete projektide koostamine, ruumi strateegiate ja brändide loomine. Hindame oma töös kvaliteeti, funktsionaalsust ja esteetilisust. Seepärast alustame alati olukorra põhjaliku analüüsi ja kliendi vajaduste täpsustamisega.

Meie klientideks on nii ettevõtted, ühistud, riigiasutused kui ka eraisikud. Teeme koostööd oma ala spetsialistidega, et pakkuda alati parimat võimalikku lahendust..

Verte OÜ
Aadress: Tammetalu tee 26, Alliku küla, Saue vald, Harjumaa 76403 Registrikood: 14491929 Arveldusarve nr: EE657700771003097271 LHV Pank
E-post: info@mabverte.ee
 

Публичный сектор

Публичному сектору оказываем услуги по проектированию различных частей общественного пространства: парки, площадки и площади, улицы и т.д. Организуем и подготавливаем исследования и анализы для проектирования функционального открытого пространства. При планировании уличного пространства делаем упор на создание как визуально и функционально  работающего, а также социально направленного решения.

Хотите что-то уточнить?
Посетите также нашу страницу в Facebook, где мы публикуем самые свежие новости!